Himalaya Tuzu Pembe 1500g , Himalayan Miracle

Himalaya Tuzu  Pembe 1500g
  • Himalaya Tuzu  Pembe 1500g
  • Himalaya Tuzu  Pembe 1500g
  • Himalaya Tuzu  Pembe 1500g

Himalaya Tuzu İri Salamura ( Pembe) 1500 g ekonomik ve doğal tuzlardır. Sofrada öğütebilir ve yemeklerinizde kullanabilirsiniz

25,00TL KDV dahil


Himalaya Dağlarının alt kısımlarından çıkarılması nedeniyle \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' HİMALAYA\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' adını alan doğal ve kristal tuzların adıdır.  Asıl önemlisi kristal olmasıdır. Kristalleşmenin en önemli sebebi bu dağları oluşturan depremler sırasında maruz kaldığı yüksek basınçtır. Bu basınçla eski denizler kristalleşmiştir. Toprağın yağmurlarla yıkanması ile denizlere akan suların buharlaşması ile geride kalanları \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' TUZ \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' olarak tanımlıyoruz. Doğada bulunan \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' 84 iz elementi\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' barındıran \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' HİMALAYA TUZU\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' katkısız, \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' İYOT İLAVE EDİLMEMİŞ\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'  hali ile tüketildiğinde vücudun yapı taşlarından birisi olarak sağlıklı olmanızı destekler. 

Bu siteden satın aldığınız gıda kullanımı için  tuzlar \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' TARIM BAKANLIĞI ONAYLIDIR\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' 

Sertifikalar bölümünden tüm analiz ve satış için uygun izinleri görebilirsiniz. 

Ayrıca ITQI Merkezi Belçika\\\\\\\\\\\\\\\'da bulunan \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' Uluslararası Kalite ve Lezzet Enstitüsü \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' tarafından \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' ÜSTÜN LEZZET 3 YILDIZ \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' ödülü almışlardır. 

Beslenmenizde \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' DOĞAL \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' ve \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' EKOLOJİK \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'  ürünleri seçmek bedeninize iyi gelir. 

\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' PEMBE HİMALAYA TUZU\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'  içinde demir minerali fazla olduğundan bu renktedir. Demir eksikliği olanların tercidir 

İri salamura tuzlar ,  kristal himalaya \\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' HALİT\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' tuzlarının taş değirmenlerde öğütülmesiyle elde edilir. % 100 doğaldır. Ortamda bulunan nemden etkilenebildiği için ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. 

\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\'SERAMİK\\\\\\\\\\\\\\\'\\\\\\\\\\\\\\\' bıçaklı değirmenlerde öğütülür. Herhangi bir değirmen inceltemeyebilir. Suda eriterek veya pişen yemeğe ekleyerek kullanabilirsiniz. Yemek piştikten sonra tencereye atarsanız erimeye bilir.
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

8,00TL
25,00TL