Himalaya Sofra Tuzu (Pembe) , Himalayan Miracle

 Himalaya Sofra Tuzu (Pembe)
  •  Himalaya Sofra Tuzu (Pembe)
  •  Himalaya Sofra Tuzu (Pembe)

Pembe Himalaya Tuzu rengini demir mineralinden alır. Pembe himalaya tuzları % 100 doğal kristal tuzlarının taş değirmenlerde öğütülmesi ile elde edilir. Yemeklerde rahatlıkla kullanılır. Demir eksikliği olanların tercihidir.

8,00TL KDV dahil

Himalaya Dağlarının alt kısımlarından çıkarılması nedeniyle \\\\\\\'\\\\\\\' HİMALAYA\\\\\\\'\\\\\\\' adını alan doğal ve kristal tuzların adıdır.  Asıl önemlisi kristal olmasıdır. Kristalleşmenin en önemli sebebi bu dağları oluşturan depremler sırasında maruz kaldığı yüksek basınçtır. Bu basınçla eski denizler kristalleşmiştir. Toprağın yağmurlarla yıkanması ile denizlere akan suların buharlaşması ile geride kalanları \\\\\\\'\\\\\\\' TUZ \\\\\\\'\\\\\\\' olarak tanımlıyoruz. Doğada bulunan \\\\\\\'\\\\\\\' 84 iz elementi\\\\\\\'\\\\\\\' barındıran \\\\\\\'\\\\\\\' HİMALAYA TUZU\\\\\\\'\\\\\\\' katkısız, \\\\\\\'\\\\\\\' İYOT İLAVE EDİLMEMİŞ\\\\\\\'\\\\\\\'  hali ile tüketildiğinde vücudun yapı taşlarından birisi olarak sağlıklı olmanızı destekler. 

Bu siteden satın aldığınız gıda kullanımı için  tuzlar \\\\\\\'\\\\\\\' TARIM BAKANLIĞI ONAYLIDIR\\\\\\\'\\\\\\\' 

Sertifikalar bölümünden tüm analiz ve satış için uygun izinleri görebilirsiniz. 

Ayrıca ITQI Merkezi Belçika\\\\\\\'da bulunan \\\\\\\'\\\\\\\' Uluslararası Kalite ve Lezzet Enstitüsü \\\\\\\'\\\\\\\' tarafından \\\\\\\'\\\\\\\' ÜSTÜN LEZZET 3 YILDIZ \\\\\\\'\\\\\\\' ödülü almışlardır. 

Beslenmenizde \\\\\\\'\\\\\\\' DOĞAL \\\\\\\'\\\\\\\' ve \\\\\\\'\\\\\\\' EKOLOJİK \\\\\\\'\\\\\\\'  ürünleri seçmek bedeninize iyi gelir. 

\\\\\\\'\\\\\\\' PEMBE HİMALAYA TUZU\\\\\\\'\\\\\\\'  içinde demir minerali fazla olduğundan bu renktedir. Demir eksikliği olanların tercidir 

Sofra tuzları, iri kristal himalaya tuzlarının taş değirmenlerde öğütülmesiyle elde edilir. % 100 doğaldır. Ortamda bulunan nemden etkilenebildiği için ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

8,00TL
15,00TL
7,00TL
50,00TL
12,00TL