Himalaya Sofra Tuzu , Himalayan Miracle

Himalaya Sofra Tuzu
  • Himalaya Sofra Tuzu
  • Himalaya Sofra Tuzu

Himalaya tuzlarının halit kristal halde olanları elle toplanır ve öğütülürek inceltir ve paketlenerek sizlere sunulur.

8,00TL KDV dahil

Himalaya tuzunun bu adı nereden aldığını merak ediyor olabilirsiniz. Himalaya Dağlarının alt kısımlarından çıkarılması nedeniyle \'\' HİMALAYA\'\' adını alan doğal ve kristal tuzların adıdır.  Asıl önemlisi kristal olmasıdır. Kristalleşmenin en önemli sebebi bu dağları oluşturan depremler sırasında maruz kaldığı yüksek basınçtır. Bu basınçla eski denizler kristalleşmiştir. Toprağın yağmurlarla yıkanması ile denizlere akan suların buharlaşması ile geride kalanları \'\' TUZ \'\' olarak tanımlıyoruz. Doğada bulunan \'\' 84 iz elementi\'\' barındıran \'\' HİMALAYA TUZU\'\' katkısız, \'\' İYOT İLAVE EDİLMEMİŞ\'\'  hali ile tüketildiğinde vücudun yapı taşlarından birisi olarak sağlıklı olmanızı destekler. 

Bu siteden satın aldığınız gıda kullanımı için  tuzlar \'\' TARIM BAKANLIĞI ONAYLIDIR\'\' 

Sertifikalar bölümünden tüm analiz ve satış için uygun izinleri görebilirsiniz. 

Ayrıca ITQI Merkezi Belçika\'da bulunan \'\' Uluslararası Kalite ve Lezzet Enstitüsü \'\' tarafından \'\' ÜSTÜN LEZZET 3 YILDIZ \'\' ödülü almışlardır. 

Beslenmenizde \'\' DOĞAL \'\' ve \'\' EKOLOJİK \'\'  ürünleri seçmek bedeninize iyi gelir. 


Beyaz Himalaya Tuzları, Halit tuzlardan üretilir. Değirmenlerde inceltilir ve %100 doğal olarak paketlenir. Nem tutabileceği için paketin ağzını kapalı tutunuz.  Serperek kullanabiliriz. 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

8,00TL 8,00TL
25,00TL
25,00TL
15,00TL
7,00TL
5,00TL